Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1186
Stary 07.08.2016, 14:07
Kapsel napisał(a):Wyświetl post
No właśnie o tym piszę, żebyś tego nie czytał to nie będą pisać. Sami się prosicie, żeby te głupoty pisali. Wejdzie Stanofski, zobaczy że 40 stron najebane (sam przyznał, że czyta forum Wisły) i napisze coś, co wy sami mu podsyłacie do napisania. .......icie tyle stron o gościu o którym w ogóle nie macie pojęcia. Co do Bońka, to na temat tego pajaca to nawet szkoda słów. Nie będę nic dodawał, życie dodało za mnie - jest rudy. Jedynie mam nadzieję, że ten człowiek jak najszybciej zakończy stanowisko na jakim się znalazł.
Z tym kolorem włosów to na serio?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.