Kapsel napisał(a):

|
No właśnie o tym piszę, żebyś tego nie czytał to nie będą pisać. Sami się prosicie, żeby te głupoty pisali. Wejdzie Stanofski, zobaczy że 40 stron najebane (sam przyznał, że czyta forum Wisły) i napisze coś, co wy sami mu podsyłacie do napisania. .......icie tyle stron o gościu o którym w ogóle nie macie pojęcia. Co do Bońka, to na temat tego pajaca to nawet szkoda słów. Nie będę nic dodawał, życie dodało za mnie - jest rudy. Jedynie mam nadzieję, że ten człowiek jak najszybciej zakończy stanowisko na jakim się znalazł.
|
Z tym kolorem włosów to na serio?