Wyświetl pojedynczy post
alpol34
Banita
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1185
Stary 07.08.2016, 12:58
Jedno i drugie gowno!
Tylko C+ i Eleven!

A tak przy okazji Boniek powinnien pogadac z Kurskim i pare meczy z Ligi i PP powinny byc w TVP a nie taka brydza!