szczepans21 napisał(a):

Czuję że ten temat, stał się bardzo płytki.
BC też był oskarżany i jakoś nikt nie podniósł krytyki.
Ludzie dajcie im chociaż przeżyć pierwszą konferencję prasową.
Kilka dni temu obstawiałem że będzie w czwartek 40 stron tematu..pomyliłem się. 40 będzie dziś.
|
Porownywanie sprawy BC i JM naprawde rece opadaja. Pewnie czekajmy na szejkow i osoby ktore stoja z JM sie doczekamy. Optymizm albo brak myslenia