Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1178
Stary 07.08.2016, 10:46
Może i wpis Bońka był nie na miejscu, choć podobne myśli miała pewnie nie jedna osoba, ale wpis Meresińskiego był głupi i nieodpowiedzialny. Dlaczego? Dlatego, że jako właściciel dużego klubu powinien on przewidywać konsekwencje swoich czynów. Jeśli ten wpis miał go wybielić, to nie wybielił. Jeśli miał odwrócić od niego uwagę, to nie odwrócił. Jeśli miał sprawić, że ludzie zaczną traktować go poważnie, to nie sprawił.

Nikt nie zastanawia się skąd Boniek ma pieniądze i dlaczego może pozwolić sobie na działalność non profit w PZPN. Każdy wie, że był piłkarzem bogatych włoskich klubów, ma tam swoje interesy, występuje w reklamach zakładów bukmacherskich. W skrócie, jest wiarygodny.

Niektórzy jednak cieszą się, że nasz Boss "pokazał Bońkowi". Faktycznie pokazał. Jak się spotkają na VIP-ach na Wiśle, może go jeszcze opluć. Dopiero mu pokaże. Niestety to było dziecinne zachowanie, a duży futbol to nie jest piaskownica i zachowania "chyba Ty" nie robią na nikim pozytywnego wrażenia. Meresiński bardziej zaszkodził sobie niż Bońkowi.

Wiecie kiedy by mu naprawdę pokazał? Jakby odpisał, że prezes PZPN nie powinien komentować niesprawdzonych plotek ze względu na szacunek do klubu oraz dla dobra autorytetu PZPN. Tyle. Prosto, z klasą zamknąć usta krytykom.