Boniek zawsze byl zadziorny, taki ma charakter...ktos pamieta afere na okenciu

? a to byl 82 rok chyba

nie sledze TT Bonka ale z koralikiem tez sobie dogryzali....ropisujemy sie o sprawach pobocznych
czy Boniek nie zadal pytania na ktore WSZYSCY chcemy znac odpowiedz: skad i ile ma JM !!!!!