Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1168
Stary 07.08.2016, 08:53
Kapsel napisał(a):Wyświetl post
Jacy Wy, jesteście głupi. Dajecie się tak manipulować tym mediom. Przecież o to chodzi takim ludziom jak Stanofski itp. Sami robicie zamieszanie, a oni się śmieją później z was.
Tak, Warszawa czyha na Wisłę. Wielki spisek PZPN-wszystkich mieszkańców Warszawy-kibiców Lecha-kibiców Cracovii i sympatyków myśli lewicowej przeciw jednej jedynej prawilnej Wiśle, ostatniej wyspie honoru, bogobojności i piłkarskiej finezji. Niestety tylko nieliczni mędrcy dostrzegają to zjawisko. Litości.

Media piszą o tym nie dlatego, że JM się u nich nie zameldował, ale dlatego, że jest to temat, o którym ludzie myślą, mówią i chcieliby poczytać. Dla "dziennikarza" to łatwy temat - jest trop, może się sprawdzi, może nie, ale sam nagłówek brzmi krzykliwie. Taka ich praca i taka mentalność. A to, że w tym momencie ludzie mają rację, że obawiają się, kto kupił ich ukochany klub to chyba normalne i uzasadnione, co potwierdza 30 stron tego tematu i rewelacje z piątkowych mediów.

A Boniek sobie pozwalał zawsze, po prostu wcześniej nie pisał chyba nic o Wiśle. Już te foty-szpileczki wobec Korony były przegięciem.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.