|
W sprawie JM się nie wypowiadam bo się na tym nie znam, ale nie zastanowiło was jedno czemu akurat ta sprawa [ nie doszukuję się teorii spiskowej ] wypłyneła w dniu meczu derbowego, a nie na przykład dzień lub dwa jak się okazało komu BC sprzedał naszą Wisełkę i to jeszcze ujawniona przez dziennikarzynę znanego ze stosunku jaki ma do Wisły
|