|
Hej, szukam filmu, googlowałem po polski i angielsku i nie mogę znaleźć. Może kto z forumowiczów będzie wiedzieć jak się nazywa. Z filmu pamiętam tylko jedną scenę. Gość grał na gitarze w nocy na balkonie(chyba gdzieś w Kalifornii) i w oddali gdzieś ktoś z nim zaczął grać. To był film biograficzny i pamiętam, że tuż przed napisami znalazło się info, że potem spotkał tego drugiego gitarzystę i założyli razem zespół.
Kojarzy ktoś?
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
|