Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.08.2016, 23:47
Bogdan81 napisał(a):Wyświetl post
Wiesz o czym piszesz?

VAT-owskich szajek jest setki w kraju. W skali roku wyciągają 50 miliardów. Za rządów PO rozhulały się do granic możliwości, teraz trochę Państwo na nich siadło.

Ludzie którzy zajmują się tym procederem w czasie pokoju to ten sam typ, co za Hitlera zarabiał na szmalcownictwie a za Stalina tworzył elitę bezpieki
Facet ma sprawę z 2014 roku a jak pamiętam to wtedy jeszcze jaśnie sprawiedliwy PIS nie rządził. Porównywanie stalinowskiej bezpieki i szmalcowników do ludzi wyłudzających VAT to czyste skur......syństwo. I jeszcze jedno wszelkie dywagacje polityczne w tym temacie będe usuwał.