|
Widze ze forumowi eksperci od spraw wszystkich przewiduja ze JM jednak pojdzie do wiezienia.Ok. I biedny pan Boniek nie wie skad JM ma pieniadze ?!? Nie wiedzialem ze prezesowi PZPN trzeba takie rzeczy meldowac :/ swoja droga ciekawe to wszystko FIFA przekrety na skale swiatowa najlepszy przyjaciel prezesa z Francji umoczony.... WISLA przetrwala juz nie jednych wlascicieli przetrwa i Meresinskiego....
idzcie sie napic...
Ostatnio edytowane przez radek2323 : 06.08.2016 o godz. 23:36.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|