Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1155
Stary 06.08.2016, 23:10
Jakoś tak w tej bezładnej paplaninie nikt nie zauważył jasnej deklaracji Mączyńskiego, że zostaje klubie. Zważywszy że był on raczej zdecydowany żeby odejść można przypiszczać że sytacja w klubie nie jest tak dramatyczna jak głoszą co poniektórzy. Z9baczymy jakie wzmocnienia się ewentualnie pojawią, czy koszulki wzbogacą się o nowe loga. Chcę również przypomnieć że poprzedni właściciel klubu miał nie tylko zarzuty ale nawet sprawę w sądzie. Nie mówię że jestem zadowolony z tego co dzieje się w otoczce Wisły ale panowie więcej spokoju i chłodnego osądu nie dajcie się tak wjręcać