lazy napisał(a):

|
Większość z was ma mgliste pojęcie o prowadzeniu biznesu.
|
Poprawniej byłoby stwierdzi że mamy mgliste pojęcie o wszystkich faktach dotyczących przejęcia Wisły przez JM jak i jego osoby jako takiej (jego interesy itp.). Ja doniesienia o jego rzekomych (bo póki co żaden wyrok (!!!) jeszcze nie zapadł) odbieram jako rutynową prace prokuratury, mamy coś i to sprawdzamy. Każdy z Was na pewno nie od dzisiaj zauważył że w naszych mediach od dawna częściej piszą o problemach Wisły
Moim drugim postrzeżeniem jest, że biorąc pod uwagę wszystkie wydarzenia od momentu odpadnięcia z LM za Maskanta, klub był przygotowywany pod sprzedaż poprzez minimalizowanie kosztów utrzymania klubu i w końcu osiągnięto cel. Zresztą nie od dzisiaj słyszy sie że Cupiał TF-em już nie zarządza bo ma mieć podobno problemy zdrowotne.
Wisła zatrzymała się w rozwoju w każdy aspekci. Wyobraża sobie,że jeszcze kilka lat temu,ktoś że taki Cieżniak wskoczyłby do Wisły odbudować sobie forme i uciec do Legii?Pewnie nie zostałby zatrudniony...
Jeżeli JM potrafi zorganizować finanse dla klubu to dobrze,taki ktoś jest tu potrzebny.Jeżeli jest "słupem" i ktoś inny mm zamiar pompować pieniądze to jeszcze lepiej!
