Wyświetl pojedynczy post
fazior
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1136
Stary 06.08.2016, 19:56
filoo napisał(a):Wyświetl post
Z jednej strony TF nie sprzedałaby klubu "nikomu", wiemy że BC kochał Wisłę i że zrobił wszystko by sprzedana w dobre ręcę.
Z drugiej typ, który jest obecnie właścicielem ma tak złą opinię wszędzie, że jak zapytałem znajomego z Warszawy, czy przypadkiem go nie zna to też same złe rzeczy usłyszałem ( ziomkowi memu wierzę ), chociaż powiedział, że typ bardzo dba o tajemniczość i dyskrecję.

DOKĄD TO WSZYSTKO ZMIERZA
Konkreetnie co zlego uslyszales od swego ziomka ? Możesz zacytować ? Bo to, ze ktoś dba o dyskrecje i tajemniczość to jeszcze o niczym nie swiadczy.