Z jednej strony TF nie sprzedałaby klubu "nikomu", wiemy że BC kochał Wisłę i że zrobił wszystko by sprzedana w dobre ręcę.
Z drugiej typ, który jest obecnie właścicielem ma tak złą opinię wszędzie, że jak zapytałem znajomego z Warszawy, czy przypadkiem go nie zna to też same złe rzeczy usłyszałem ( ziomkowi memu wierzę ), chociaż powiedział, że typ bardzo dba o tajemniczość i dyskrecję.
DOKĄD TO WSZYSTKO ZMIERZA
