Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1131
Stary 06.08.2016, 19:39
To jest wręcz niewiarygodne gdyż w ostatnich pięciu latach Telefonika miała przynajmniej trzy konkretne oferty kupna Wisły, a zdecydowała się na sprzedaż klubu gościowi, który ma postawione zarzuty przez prokuratora i grozi mu do 10 lat więzienia, drugi z kolei pan Citko jest stałym klientem kancelarii komorniczych w Wawie i Łodzi. Jeżeli nikt za nimi nie stoi z dużą kasą to jest to początek końca tego klubu. Ciekawe jacy to sponsorzy mają być i kto faktycznie będzie zasiadał w zarządzie - to da odpowiedzi kto ewentualnie za tym wszystkim stoi. Jedno jest pewne zarówno Citko jak i Meresiński znają się dobrze z Wojciechowskim. Inna sprawa, że w Kielcach im nie wyszło, a z tego co wiem ich gwarancje bankowe można wsadzić w dupę i to był jeden z głównych powodów tego że władze miasta nie skorzystali z tej oferty.