|
Na pozycji prawego obrońcy fajnie widać jak staczamy się piłkarsko rok w rok.
A pamiętam, jak niektórzy twierdzili, gdy Baszczu odchodził, że już najwyższa pora, że już czas, że musi przyjść ktoś lepszy.
Mogę kogoś pominąć, pomylić kolejność. Wygląda to mniej więcej tak:
Baszczyński > Cikos > Alvarez > Branco > Burliga > Cywka
|