Panowie zdążą może posprawdzać wszystkie dokumenty do czwartku

. Aż dziwne, że nasi bogacze nie mają kancelarii, która zrobi audyt, tylko sami siedzą od rana do wieczora nad dokumentami

. Gołodupce czystej wody. Sekretarkę może chociaż zatrudnią.. Chociaż najważniejsze info dnia, to schodzi pensja Guzmicsa + zarobiliśmy ponad milion złotych

. Kapka by lepiej nie zarządzał!