Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1121
Stary 06.08.2016, 18:38
Panowie zdążą może posprawdzać wszystkie dokumenty do czwartku . Aż dziwne, że nasi bogacze nie mają kancelarii, która zrobi audyt, tylko sami siedzą od rana do wieczora nad dokumentami . Gołodupce czystej wody. Sekretarkę może chociaż zatrudnią.. Chociaż najważniejsze info dnia, to schodzi pensja Guzmicsa + zarobiliśmy ponad milion złotych . Kapka by lepiej nie zarządzał!