nesta napisał(a):

|
A propos rozmowy - Citko nie jest współwłaścicielem
|
Masz rację ale oficjalnie to nikt nie wie jaka jest rola Marka Citki dopiero wszystko ujawni się po konferencji prasowej.
P.S
Już jest wywiad z MC
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ml#indeks_news