Franeklowcabramek napisał(a):

Widziałem dzisiaj Marka Citkę w Warszawie w CH Promenada bo byłem w kinie a on się przechadzał i wyglądało na to jakby czegoś lub kogoś szukał. Zdziwiło mnie, że nie jest w Krakowie
|
może umówił się z agentem na rozmowę. Zważywszy na obraną miejscówkę, wiadomo, jaki to będzie piłkarz.