Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19078
Stary 06.08.2016, 15:30
Wiem, że nie lubicie mediów Agory, więc po prostu wklejam obszerny fragment tekstu Klemby, który ukazał się przed chwilą
--
Marek Citko w rozmowie z "Gazetą Wyborczą - Kraków" potwierdził, że Wisła chce dokonać pięciu transferów. Mają przyjść perspektywiczny zawodnik, a także stoper, skrzydłowy, środkowy pomocnik i napastnik.

Jak udało nam się ustalić jednym z celów transferowych jest właśnie Stilić. Wiśle brakuje rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia - po odejściu do Lechii Gdańsk Rafała Wolskiego nie udało się w jego miejsce pozyskać następcy.

W krakowskim klubie Stilić był wielka gwiazdą. Przez półtora sezonu rozegrał 52 spotkania - strzelił 16 goli i zaliczył 17 asyst.

Citko, który w Wiśle odpowiada za sprawy sportowe, przyznał, że odejdzie Richard Guzmics. - Poprosił o zgodę na transfer i ją dostał - potwierdził Citko.

Węgier ma trafić (za około 300 tys. euro) do włoskiej Pescary.
--
Pozdrowienia
Powód: linki
Ostatnio edytowane przez crux.a : 06.08.2016 o godz. 15:31.
Odpowiedz cytując