|
Dlatego dziwi mnie, po co w ogóle nam był ten Zachara. Równie dobrze mógłby jego rolę w składzie pełnić Drzazga, albo jakiś aspirujący junior. Z takim samym pożytkiem, ale nadziejami, że zbiorą doświadczenie, które kiedyś może, może chociaż trochę zaprocentuje.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|