|
@ wolfu i wszyscy inni koledzy, którym nie podoba się tweet JM
Reakcja Meresińskiego na słowa Bońka wydała mi się adekwatna. Boniek jest szefem polskiej piłki i powinien wszystkie kluby traktować równo. Nie śmierdzi mu kasa byłych i obecnych właścicieli Legii? A popatrzcie na to, co napisał w stronę Kielc o Senegalczykach. Ludzie z miasta z Polski B marzą o bogatym sponsorze, żeby zawojować ligę, a on się z ich aspiracji naśmiewa, zamiast je wspierać choćby dobrym słowem. To poczucie wyższości i przekonanie, że klub z Kielc albo z Krakowa (jeszcze dalej od stolycy) można wyśmiać jest dla mnie skandalem.
On nie jest kibicem, tylko szefem PZPN i do wszystkich klubów powinien podchodzić z równą życzliwością i powagą.
Powód: literówki
Ostatnio edytowane przez crux.a : 06.08.2016 o godz. 14:33.
|