wikink1 napisał(a):

|
NALEPRZYM ROZWIAZANIEM JEST ZAMKNAC TEN TEMAT DO KONFERENCJI zapytacie dlaczego ...........bo staie se on pozywka dla wszelkij masci prostetukek dziennikarskich.
|
Super pomysl. Zamykac ludzia mozliwosc wypowiedzi i zamiatac pod dywan problemy. To na pewno powduje ze problemy znikaja