Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1085
Stary 06.08.2016, 14:17
wikink1 napisał(a):Wyświetl post
NALEPRZYM ROZWIAZANIEM JEST ZAMKNAC TEN TEMAT DO KONFERENCJI zapytacie dlaczego ...........bo staie se on pozywka dla wszelkij masci prostetukek dziennikarskich.
Super pomysl. Zamykac ludzia mozliwosc wypowiedzi i zamiatac pod dywan problemy. To na pewno powduje ze problemy znikaja