Patryko napisał(a):

|
Meresiński wpisem Jak ktoś jest prezesem PZPN i nie bierze pensji to śmierdzi to na odległość... pogrąża się coraz bardziej.
|
Nie dość że niejasna przeszłość, to tym wpisem udowadnia, że zdrowy na umyśle do końca nie jest, a nasz marketing i wizerunek za jego kadencji właśnie upadł.. baran jeden.
Zajął by się trzema porażkami a nie wojną z pzpn...ehhhh