|
Moze jest dobrym Prezesem PZPN alee....
Widzimy jaka liga jest? Coraz słabsza! Widac po El.lE czy juz LM( chociasz Legia blisko).
Patrzac na transfery do Polskiej ligi! Transfer za 1 mln zl i w gaEtach rozchwyt! Ligi inne ktore kupuja pilkarzy za 5 ba 7 mlnEURO to cAsmi nie łapia sie do pierwszej 18-stki!
Wiec nie dziwie sie Ze nikt z kapitałem
Zagranicznym nie chce Zainwestowac w ta lige,,,
|