Wyświetl pojedynczy post
alpol34
Banita
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1048
Stary 06.08.2016, 11:01
Moze jest dobrym Prezesem PZPN alee....
Widzimy jaka liga jest? Coraz słabsza! Widac po El.lE czy juz LM( chociasz Legia blisko).

Patrzac na transfery do Polskiej ligi! Transfer za 1 mln zl i w gaEtach rozchwyt! Ligi inne ktore kupuja pilkarzy za 5 ba 7 mlnEURO to cAsmi nie łapia sie do pierwszej 18-stki!
Wiec nie dziwie sie Ze nikt z kapitałem
Zagranicznym nie chce Zainwestowac w ta lige,,,