Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9047
Stary 06.08.2016, 10:59
szlaQ napisał(a):Wyświetl post
Serio cieszy was że Legia może grać w LM ? ...
Na pewno nie cieszy nikogo. Za samo przejscie irlandczykow + poprzednie rundy i prawa telewizyjne zarobia 80mln złotych. To mniej więcej 60 procent rocznego ich budżetu i 100 procent budżetu Lecha Poznań (wg danych za 2015 rok) a co tu mowic o reszcie zespołow. Chociaz przypadki wielu zespołow pokazały, ze awans do LM nie oznacza dominacje sezon w sezon
Odpowiedz cytując