szlaQ napisał(a):

|
Serio cieszy was że Legia może grać w LM ? ...
|
Na pewno nie cieszy nikogo. Za samo przejscie irlandczykow + poprzednie rundy i prawa telewizyjne zarobia 80mln złotych. To mniej więcej 60 procent rocznego ich budżetu i 100 procent budżetu Lecha Poznań (wg danych za 2015 rok) a co tu mowic o reszcie zespołow. Chociaz przypadki wielu zespołow pokazały, ze awans do LM nie oznacza dominacje sezon w sezon