Co do filipiaka, to miał zarzut o fałszowanie umow z piłkarzami ( tez poważny zarzut ), wiec dotyczyło to samego filipiaka. Jedyne co jest w tym wszystkim najgorsze, to ta niewiedza z kim prowadzi interesy JM i kto finansowo go wspiera ( a nie to ze podobno wyludzil 10 mln ), co powduje dużo spekulacji i niepewności. Dopuki się to nie wyjasni to będzie wielki szum. Czy dobrze ze wdal się w polemikę z bonkiem ? Ja osobiście mam mieszane uczucia, ale z drugiej strony, został sprowokowany, wiec co miał siedzieć cicho i się nie odzywac ? Boniek tez nie jest taki kryształowy jak to się niektórym wydaje i tez miał jakies podjerzenia we wloszech chyba o korupcje. Zreszta ostatnie wydazenia w UEFA tez pokazuja, ze jest to swiatek przesiakniety lewymi interesami jakos się od nich sponsoarzy nie odracaja, bo maja w tym interes. Coz zobaczymy co czas pokaze, ale na chwile obecna panuje niepokoj spowodowany niewiedza i doniesieniami medialnymi. Faktem jest tez ze wisla zawsze była drzazga w oku wielu dzinnikarzy i kazda możliwość dowalenia wisle, była przez nich wykorzystywana do granic możliwości i tak się tez teraz dzieje.