Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1038
Stary 06.08.2016, 10:37
To nie tak zle teraz jak mafia sedziowska zechce przewalic Wisle moze sie zastanawiam (a moze to prawda ( pzpn wkoncu na slowo uczciwosc ma uczulenie a odnosnie Bonka dziwne ze ten gosc nie kaze mowic na siebie DONN CORLEONE a WY myslicie za co Marciniak pojechal na euro pewnie za dobre sedziowanie dla legii