|
Dla mnie wymowna była tez wypowiedź Wdowczyka po derbach gdzie powiedział że o wzmocnienia trzeba pytać Marka Citko bo to On PODOBNO odpowiada za sprawy sportowe teraz. PODOBNO... czujecie jaki tam jest burdel teraz. Trener nie wie na pewno z kim gadać o transferach...
|