WiernyWiśleNaZawsze napisał(a):

|
Spokojnie widzę, że niektórzy mają problem ze zrozumieniem piłki nożnej. Wczoraj Pietrzak akurat zaprezentował się bardzo fajnie i daje on nadzieje na przyszłość.
|
Pietrzak jak zawsze zamieszany jest przy bramkach. Przy drugiej dostal ladna siatke w biegu, przy pierwszej on wybijal pilke. Ja wiem, ze przypadek i nie jest on winny ale akurat jemu sie zdarzylo.
Podsumowanie derbow na weszlo
http://weszlo.com/2016/08/06/bluzgi-...rbach-krakowa/