Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 06.08.2016, 09:53
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Ale pierdzielisz głupoty. Jesteś na treningach? Widzisz jak gra Cywka, a jak Bartosz? Widocznie Bartosz jest słabszy. Po prostu
Stara śpiewka. Wszystkie kluby w ekstraklasie wstawiają młodych i mają z nich pożytek. W Wiśle mamy podobno dwóch młodych bramkarzy, którzy są przyszłością. W sytuacji, gdzie od 1 kolejki i tak nie gramy o żadne wyższe cele, zamiast wstawiać takich zawodników, to ogrywamy 34 latka, który od 6 lat siedzi na ławce.
Odpowiedz cytując