Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 06.08.2016, 09:47
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Dlatego, że w Wiśle wolą dawać szansę Cywkom, albo starym bramkarzom, niż młodym. Taki Bartosz mógłby jeszcze przypadkiem zacząć coś grać i się wypromować, a wtedy nie daj Bóg Wisła mogłaby go sprzedać i jeszcze na tym zarobić. Ale po co ? Przecież mamy Cywkę i stary ręcznik w bramce.
Ale pierdzielisz głupoty. Jesteś na treningach? Widzisz jak gra Cywka, a jak Bartosz? Widocznie Bartosz jest słabszy. Po prostu
Odpowiedz cytując