Temat
:
WIELKIE DERBY KRAKOWA 5 sierpnia, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
WiernyWiśleNaZawsze
Junior Member
Od: 08.2016
Offline
#
119
06.08.2016, 08:03
Spokojnie widzę, że niektórzy mają problem ze zrozumieniem piłki nożnej. Wczoraj Pietrzak akurat zaprezentował się bardzo fajnie i daje on nadzieje na przyszłość.
WiernyWiśleNaZawsze
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WiernyWiśleNaZawsze
Znajdź inne posty napisane przez WiernyWiśleNaZawsze