wiesniak842 napisał(a):

Wdowczyk TOP trenerow? To dlaczego jesteśmy, tam gdzie jesteśmy?
|
Jak już ktoś napisał emerytami i III ligowcami naszej Ekstraklasy nie da się wygrać - tego nie dokonałby nawet Guardiola/Mourinho/Wenger itp...
Prawda jest też taka, że jedyny Polski trener z prawdziwego zdarzenia (i to jeszcze Wiślak ) jak na złość trenuje reprezentację
