Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 06.08.2016, 07:44
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Wdowczyk TOP trenerow? To dlaczego jesteśmy, tam gdzie jesteśmy?
Jak już ktoś napisał emerytami i III ligowcami naszej Ekstraklasy nie da się wygrać - tego nie dokonałby nawet Guardiola/Mourinho/Wenger itp...

Prawda jest też taka, że jedyny Polski trener z prawdziwego zdarzenia (i to jeszcze Wiślak ) jak na złość trenuje reprezentację
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując