Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1022
Stary 06.08.2016, 07:42
Jasne, ze tak. Wizerunkowo jest dramat. Warszawka ma używanie i druga strona ma uzywanie, bo przez lata budowana frustracja wreszcie znajduje od jakiegoś czasu ujście. Więc niestety każdy taki news będzie opisywany i interpretowany ze zdwojona siła.

Tym bardziej, ze spocony spaślak z lovekrakow pisał, ze w artykule umieścił tylko potwierdzone info a słyszał więcej. Wie .... wie co jeszcze wyjdzie.

Tak czy inaczej wizerunkowo i PR jest bardzo zle. Jesli nic nie wyjdzie już i uda sie zrobić jakieś rozsądne transfery to jest szansa na ugaszenie pożaru i wyciszenie sprawy medialnie + zdobędzie sie na jakieś konkrety na konferencji - jakiś sponsor, pokazanie konkretnego planu, zawodnik itp., cokolwiek. Jak wyjdzie i zacznie sadzić ogólniki to będzie najgorzej.
Ostatnio edytowane przez nesta : 06.08.2016 o godz. 07:46.