Wyświetl pojedynczy post
Greg
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 06.08.2016, 07:39
Legia gra z mistrzem Irlandii
o ligę mistrzów
Szanse duże
Nasza obecna zdobycz punktowa to 1.5 punktu
31 miejsce z europie na teraz w zdobyczy punktowej do rankingu UEFA
Jeśli awansuje to 1 punkt za bonus i coś na pewno za mecze w 4 rundzie
Nie można wykluczyć że coś tam w fazie grupowej ugra jakieś remisy i z jedno zwycięstwo (bądźmy optymistami))))

Pożyjemy zobaczymy
Trzeba nam klubów co po dobrej grze w ekstraklasie nie sprzedadzą od razu co lepszych albo nie utrzymają składu vide Piast
Zagłębie tarmosi polskie zespoły jak chce ale na rynku europejskim klapa
Jak kiedyś Żórawski swą pazernością zablokował szanse Wiśle na sukces w europie (zamiast podawać do Kuźby na czystej pozycji koniecznie chciał strzelić bramkę) tak najlepszy piłkarz Zagłębia swą nonszalancją odebrał szanse na awans choć tylko do 4 rundy (niewykorzystany karny)



A miało być tak pięknie