Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 06.08.2016, 06:31
Kac napisał(a):Wyświetl post
Uryga to też Wiślak z krwi i kości i nie jest mu obojętne, a wszyscy po nim jadą od najgorszych co się na gościu odbija.

Po przegranych derbach na Reymonta jako jeden z ostatnich wyszedł z szatni... i to prawie 2 h po meczu.
Ja nie zarzucam mu braku zaangazowani ale brak umiejetnosci pilkarskich. Co z tego ze sie stara.. Jakby wystawic kibica z trybun tez by sie wczoraj staral i to bardzo tylko pożytku nie byłoby z niego. Uryga jest slabym pilkarzem i tyle.
Odpowiedz cytując