Wyświetl pojedynczy post
Franeklowcabramek
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 06.08.2016, 00:56
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Zwalnianie trenera bo te piłkarskie pokraki nie potrafią grać w piłkę? Kiedy skończy się to debilne szukanie kozła ofiarnego za grzechy popełniane przez tych pseudokopaczy (bo to juz nawet kopacze nie są)?

Litości.
I kto niby ma tego trenera zwolnić? Pana Bogusława Cupiała już nie ma w Wiśle, zarządu nowego również nie ma. Wdowczyk to TOP trenerów w Polsce, potrzeba mu ściągnąć piłkarzy. Jeśli mamy tak zacząć sezon a skończyć lepiej to wolę tak niż to co było sezon temu gdzie dobrze zaczeliśmy (wygrana z mistrzem Polski - Lechem) a potem walczyliśmy o utrzymanie.
Odpowiedz cytując