Mat1977 napisał(a):

|
nie z netu tylko z prokuratury !!!! postawili mu zarzuty czyli skonczylo sie postepowanie przygotowawcze... nie moge zrozumiec ludzi ktorzy bronia JM ...brak mi slow
|
Ja go nie bronie bo też nie wiem co jest grane .Ale faktycznie nie skazuje go jeszcze na powieszenie ... z tego samego powodu ! Artykuł na jakimś portalu nie jest dla mnie wiarygodny bo nie ma żadnych dowodów . Mamy słowo przeciw słowu . Artykuł z jednej strony a z drugiej strony oświadczenie Wisły , TF i samego zainteresowanego . Może i jest oszustem czy tez przestępca ale niech to ktoś najpierw udowodni czarno na białym . Wy go skazaliście jeszcze przed tym artykułem zanim cokolwiek sie o nim dowiedzieliście . Wystarczyło Wam to że jest młody i korzysta Facebooka .....
PS.Prokuratura postawiła tez zarzuty Cupiałowi ! Skończyło się ..... oddaleniem zarzutów . Po prostu poczekajmy i nie siejmy głupich plotek bo i bez tego sytuacja nie jest wesoła . Jak okaże się oszustem tez go przeklnę ...