Adenalix napisał(a):

|
Mąka to Wiślak z krwi i kości, a to w dzisiejszych czasach jest nie do przecenienia. Zobaczymy jak się będzie prezentować z kumatą 10tką JEŚLI takowej się doczekamy. Taki całkiem bardzo przeciętny to Mąka nie jest patrząc na mecze eliminacji ME i Euro 2016. Problem, że w Wiśle gra gorzej. Ale to taki typ piłkarza, który nie błyśnie jeśli nie ma wokół lepszych od siebie.
|
Trudno powiedzieć, jakie transfery rzeczywiście chcą przeprowadzić nasi właściciele, wkrótce zresztą się przekonamy, co to za ziółka. Ogólnie ani w Polsce (w naszym zasięgu), ani na liście piłkarzy Citki nie ma sensownych 10, więc... czeka nas ktoś z dupy, jeśli w ogóle. Stilić albo Mierzejewski być może rozwiązaliby problem, ale jakoś w żadnego nie chce mi się wierzyć.
Mączyński chce odejść i zapracował na to, żeby dano mu zgodę na transfer. Chyba nie ma sensu myśleć o nim jak o naszym piłkarzu, ale nawet gdyby został, nie jest gościem od kreacji. Może wspierać fajnie kreatora, ale sam, jako główny rozgrywający... To nie ma sensu.