Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 06.08.2016, 00:15
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Mąka to Wiślak z krwi i kości, a to w dzisiejszych czasach jest nie do przecenienia. Zobaczymy jak się będzie prezentować z kumatą 10tką JEŚLI takowej się doczekamy. Taki całkiem bardzo przeciętny to Mąka nie jest patrząc na mecze eliminacji ME i Euro 2016. Problem, że w Wiśle gra gorzej. Ale to taki typ piłkarza, który nie błyśnie jeśli nie ma wokół lepszych od siebie.
Trudno powiedzieć, jakie transfery rzeczywiście chcą przeprowadzić nasi właściciele, wkrótce zresztą się przekonamy, co to za ziółka. Ogólnie ani w Polsce (w naszym zasięgu), ani na liście piłkarzy Citki nie ma sensownych 10, więc... czeka nas ktoś z dupy, jeśli w ogóle. Stilić albo Mierzejewski być może rozwiązaliby problem, ale jakoś w żadnego nie chce mi się wierzyć.

Mączyński chce odejść i zapracował na to, żeby dano mu zgodę na transfer. Chyba nie ma sensu myśleć o nim jak o naszym piłkarzu, ale nawet gdyby został, nie jest gościem od kreacji. Może wspierać fajnie kreatora, ale sam, jako główny rozgrywający... To nie ma sensu.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 06.08.2016 o godz. 00:17.
Odpowiedz cytując