nesta napisał(a):

|
Mąka to jest dla mnie bardzo przeciętny piłkarz. W klubie i kadrze. Za milion eur oddać z pocałowaniem ręki.
|
Pff, przecież to nie jest piłkarz, który będzie kreował grę, a niektórzy myślą, że on będzie rozgrywał nam jak Kaka. Nawałka pokazał jak można go świetnie wykorzystać, tyle, że u nas nie ma mu kto pomóc w środku. Widać, że potrafi pociągnąć, ale z graczami pokroju Popović i Brlek to on gówno zdziała.