nesta napisał(a):

|
Mąka to jest dla mnie bardzo przeciętny piłkarz. W klubie i kadrze. Za milion eur oddać z pocałowaniem ręki.
|
Mąka to Wiślak z krwi i kości, a to w dzisiejszych czasach jest nie do przecenienia. Zobaczymy jak się będzie prezentować z kumatą 10tką JEŚLI takowej się doczekamy. Taki całkiem bardzo przeciętny to Mąka nie jest patrząc na mecze eliminacji ME i Euro 2016. Problem, że w Wiśle gra gorzej. Ale to taki typ piłkarza, który nie błyśnie jeśli nie ma wokół lepszych od siebie.