Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 05.08.2016, 23:35
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Najbardziej zawiedli mnie Mąka i Zdenek.Ten pierwszy z takim doświadczeniem międzynarodowym powinien wziąć na siebie ciężar rozgrywania, ale On pewnie myślami w Nicei czy w Veronie...Kobra natomiast ma fajne tatuaże, ale sytuacji bramkowych to pewnie z pięć potrzebuje, aby coś strzelić.
Zdenek był kulawy od 30 minuty. Miał problem z czworogłowym. Trener uznał, że lepsza kulawa Kobra bez jadu niż kolejny DM. Wpuściliśmy Zacharę w 44 minucie i co on miał dziś na boisku? Pytanie czy Drzazga byłby lepszy? Co do Mąki to zgoda, choć go szanuję, ale to nie jest 10tka i nigdy nie aspirował do gry na takiej pozycji. No i u nas nie ma ochroniarza Krychowiaka dającego mu więcej swobody. Ja mimo wszystko nie zdejmowałbym Popovicia z boiska, który relatywnie nieźle regulował tempo gry.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując