Kurz napisał(a):

|
Stoper Ryszard odchodzi. Popovic jest drewniany, jak zwykle, ale w cieniu innych piłkarzy, jakoś potrafił się ukryć. W sytuacji, gdy Mąka jest bez formy lub myślami w odległym kraju (albo to i to), z Brlekiem, Popoviciem i Boguskim można liczyć tylko na Miłosierdzie Boże. Do tego dochodzi Cywka i Pietrzak na obronie i tu już nawet niebiańska interwencja wydaje się być skazana na porażkę. Aż strach pomyśleć co stanie się, gdy pojawią się kartki i kontuzje tych, którzy oparami oparów jeszcze coś z siebie dają i coś sobą reprezentują.
|
A to nie załapałem, myślałem, że kontuzja. Tak na pewno mamy słaby skład, oczywiście zgadzam się z Tobą. Tekst o grupie imprezowej był nawiązaniem do innych postów i tak, jak pisałem - jestem skłonny w to uwierzyć.
Boguski po meczu powiedział, że Wisła zagrała dobry mecz. Lubię go za te wszystkie lata, ale niech on się opamięta.