Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 05.08.2016, 23:14
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Stoper Ryszard odchodzi. Popovic jest drewniany, jak zwykle, ale w cieniu innych piłkarzy, jakoś potrafił się ukryć. W sytuacji, gdy Mąka jest bez formy lub myślami w odległym kraju (albo to i to), z Brlekiem, Popoviciem i Boguskim można liczyć tylko na Miłosierdzie Boże. Do tego dochodzi Cywka i Pietrzak na obronie i tu już nawet niebiańska interwencja wydaje się być skazana na porażkę. Aż strach pomyśleć co stanie się, gdy pojawią się kartki i kontuzje tych, którzy oparami oparów jeszcze coś z siebie dają i coś sobą reprezentują.
A to nie załapałem, myślałem, że kontuzja. Tak na pewno mamy słaby skład, oczywiście zgadzam się z Tobą. Tekst o grupie imprezowej był nawiązaniem do innych postów i tak, jak pisałem - jestem skłonny w to uwierzyć.

Boguski po meczu powiedział, że Wisła zagrała dobry mecz. Lubię go za te wszystkie lata, ale niech on się opamięta.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując