inspektor erektor napisał(a):

|
- trener, który w 80. minucie przy stanie 0:2 wpuszcza na boisko Alana Urygę,
|
Trenera w pełni rozgrzeszam. Uryga był w tym momencie najlepszym z najlepszych na ławce. Musisz zrozumieć, że czasy się zmieniły i nie wybieramy z takich zawodników, którzy mogą dać pozytywny impuls (bo ich nie mamy) tylko z takich, którzy mogą jak najmniej zepsuć

.