Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 05.08.2016, 22:50
inspektor erektor napisał(a):Wyświetl post
- trener, który w 80. minucie przy stanie 0:2 wpuszcza na boisko Alana Urygę,
Trenera w pełni rozgrzeszam. Uryga był w tym momencie najlepszym z najlepszych na ławce. Musisz zrozumieć, że czasy się zmieniły i nie wybieramy z takich zawodników, którzy mogą dać pozytywny impuls (bo ich nie mamy) tylko z takich, którzy mogą jak najmniej zepsuć .
Odpowiedz cytując