Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.08.2016, 22:37
W sumie gra nie byla zła w pierwszej polowie.To cracurva raczej czekala na kontry.niestety wpadly im 2 fuksy i wygrali.

natomiast pikarze napewno mieli w psychice całą otoczkę wokoł klubu ktróra jest niepokojąca i wlasciwie spycha na drugi plan całe derby i resztę.
Jakich to czasów doczekalismy,eh strach sie bać/
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując