wiktorpiekarski napisał(a):

|
wyrzucic wdowczyka pajaca ktory gadal o mistrzostwie a przewalil 3 mecze podrzad w tym najwzniejszy mecz sezonu . nie ma dla niego zadnego wytlumaczenia zatrudnic radka sobolewskiego
|
Wez jebnij się o ścianę. Ważni są nowi kopacze,a nie zmiana trenera.
Edit: to mogły być ostatnie nasze derby z żydami na dobrych kilka lat...