Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 05.08.2016, 22:15
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Oj tam.... przypadkowo straciliśmy dwa gole z jakimś przypadkowym zespołem.
Nie ma się czym podniecać.
Małecki - jedyny, który wiedział o co gra.
Brożek - po co w ogóle wchodził na boisko?
Nie ....... Framacie, chyba że to sarkazm. Przepraszam za wyrażenie.

Dzisiaj Wisła, po 4 kolejkach wygląda jak jedna z 8 najsłabszych drużyn Ekstraklasy bez szansy na dużą poprawę, więc jest się czym podniecać.

Brożek grał, bo w rezerwie czyhał Zachara. I wszystko jasne. Czy dla ciebie nie?
Ostatnio edytowane przez Kurz : 05.08.2016 o godz. 22:17.
Odpowiedz cytując