|
Za pierwszą połowę piłkarzom nie należy się zjebka. Za drugą tak gol do szatni i zejście Brożka rozłożyło nas. Dotychczas atmosferę w drużynie budowały zwycięstwa teraz ich brak. Ważny jest ten tydzień bo zobaczymy czy nasi właściciele do bajkopisarze czy coś nowego wniosą do Wisły.
|