Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 05.08.2016, 22:12
Za pierwszą połowę piłkarzom nie należy się zjebka. Za drugą tak gol do szatni i zejście Brożka rozłożyło nas. Dotychczas atmosferę w drużynie budowały zwycięstwa teraz ich brak. Ważny jest ten tydzień bo zobaczymy czy nasi właściciele do bajkopisarze czy coś nowego wniosą do Wisły.
Odpowiedz cytując